Jsme dva spolupracující lektoři/trenéři a koučové, které spojila stejná filozofie vzdělávání do značky GROW. Tou je maximálně praktický přístup, důraz na rozvoj konkrétních dovedností uplatnitelných ihned v denní praxi a nácvikové, hravé formy tréninků.

Pracujeme samostatně a jsme najímáni firmami k realizaci kurzů a rozvojových programů tvořených na míru klientům. Nejsme velkosklad s obecnými kurzy, přistupujeme ke každému osobně, poznáme jej blíže a pak teprve „šijeme“ jeho rozvoj.

Sami trénujeme a školíme jen to, v čem máme vlastní praxi, což je obchod a vedení lidí. A zároveň spolupracujeme se špičkovými externími lektory z jiných oblastí, nežli jsou ty naše.

Rádi i vám pomůžeme ve vašem rozvoji. Pojďme se setkat!

Petr Stejskal

Senior consultant/trenér

Ve své praxi obchodního zástupce, manažera obchodních týmů či ředitele prodeje jsem zažil jak kvalitní, tak i naprosto neefektivní externí vzdělávání. To, co mi však vždy nejvíce pomáhalo, byl praktický nácvik, skutečný trénink dovedností v praxi!

Proto se i ve své roli trenéra, lektora a kouče s klienty zaměřuji na praktický trénink a nácvik reálných situací z denní praxe obchodníků, manažerů i jiných profesí. Řídím se mottem „praxe a dovednost je víc než teorie a znalost“. Můžete mít naškoleno desítky dnů, ale váš výkon bude stejný. Nebo skutečně trénujete, cvičíte a reálně zvyšujete svůj výkon.

Buď znáte, nebo umíte. Sebelepší manuály končící často ve skříních vám a vašim lidem totiž nezvýší výkon.

A to je filozofie našeho rozvoje v GROW– cvičit a rozvíjet konkrétní, praktické dovednosti, zvyšovat lidem měřitelný výkon. Jde to a může to být jak praktické, tak zároveň i hravé a zábavné.

Chcete-li skutečně zvyšovat výkon sebe či svých lidí, pak jsem přesvědčen, že GROW pro Vás je tím pravým parťákem.

Stačí se nám ozvat a setkáme se…

Aleš Bráza

Senior consultant/trenér

Věřím v to, že jak v životě, tak v práci je dobré obklopit se lidmi, kteří dělají to, co jim jde nejlépe a co je baví. Pak to dělají rádi a s nejvyšším nasazením. Pokud věříte v to samé a chcete se takovými lidmi obklopit, pojďme se o tom pobavit!

Mám mnohaleté zkušenosti z obchodu, služeb a rád i vám pomohu vybrat a připravit obchodníky, kteří budou skuteční profesionálové a přinesou vám výkon a požadované výsledky.

Bude mi ctí využít též svých zkušeností z vedení lidí v korporátním prostředí na různých pozicích a pomoci vám, vašim lidem stát se skutečným manažerem, opravdovým lídrem.

Vlastní profesní život mě přesvědčil, že pro správné a efektivní fungování firmy je důležité efektivní organizační nastavení a dobré vztahové fungování lidí uvnitř společnosti. Lidé podávají nejlepší výkony, pokud mají potřebné dovednosti a jsou produktivní. Vztahy jsou základ úspěchu každé firmy.

Pokud i Vy věříte, že vše je o lidech a že má smysl s nimi pracovat a investovat do nich, pak to pojďte zkusit s námi – s GROW.

Rád se s Vámi potkám a připravím i pro vás na míru šitý rozvoj vás, vaší firmy.